Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Maty | 12:09:03 25.6.2010
nevím jak moc velká je to výhoda, na trenál si měl dovalit občerstvení
jinak taky vše nej Ivánku
Ivánek | 10:52:38 25.6.2010
Díky kluci. Ani jsem nevěděl, že mám dnes svátek. Je docela výhodné mít 2 identity
Havran | 10:45:40 25.6.2010
Samičko že váháš :)
Ivánku kamaráde vše nej k svátku
Sami | 9:55:35 25.6.2010
IDEAL nám dělal mikiny...a dlouhý trika...Haufikova firma, Květošův kamoš...Kraváček mě sice mrzí, krze "mé" domácí prostředí, ale když budeme hrát na našem OKruhu a ve "Varkově" je to cajk...

PS : Varynku, hrozně se těším, na nějakej z prvních podzimnéch špílů (obdržím-li nominaci, dorazím šórem a dáme si pak hrnce, nikdy sem totiž v Bistru nebyl
Hložis | 9:46:14 25.6.2010
Jinak to vypadá, že Benfika skutečně nebude moci hrát na Kraváku a Srbské, jak jsme byli zvyklí z áčka, ale na Kneslově a na Okruhu, protože 1.B se hraje v neděli, zatímco sbrsko-kravácká 1.A v sobotu, tj. stejně jako okres... Ale Kneslova a Okruh jsou taky dobrý hřiště a aspoň bude mít Varka jednou domácí prostředí
Hložis | 9:36:12 25.6.2010
VB: kdo je Ideal Graphics? Máme nového sponzora?
Vojta | 9:35:50 25.6.2010
To me poser,jak mohli vyhrat Junaci?To bych teda blil...Asi budou padat hlavyKazdopadne absence aspon nejaky reportu z minimalne postupovych spilu je totalni provar,kterej me mrzi a momentalne i dost sere
2Robo:Tvoje nehezke narazky na SLovensko Ti pripomenu na Tve svatbe,az si budes brat rozkosne svirocici carokrasnou Slovenku
Sami | 8:46:37 25.6.2010
Ale Majkýýýý, v druhé polovině jsi byl výbornej a první půlku jsme tužkařili všici...jak jsme se probudili, bylo to fajn...
Majkl | 0:07:28 25.6.2010
Ivane, secko nej k svatku
Majkl | 0:07:08 25.6.2010
Omlouvam se za svou dnesni hru, hral sem hur, nez hrozne... snad mi z toho pomuze mesic bez futsalu
dědek | 21:23:26 24.6.2010
Robo,jen bych ti chtěl připomenout,že jeden z tvých spoluhráčů je taky slovák asis musel vsadit na taloše pěknej žok,co?
Rozi | 19:37:06 24.6.2010
pánové, dneska se hraje classic a vy tady řešíte nějaký zamrdaný slováky, všem co to řeší zajedu
Robo | 19:13:16 24.6.2010
Jojo, Zélandu sem taky přál, kdyby vyhrál 1:0, šli by ti slovenští pičusové do hajzlu, to bych si vychutnal. Jinak souhlasím, že Itálie si to taky nezasloužila, protože až na posledních 25 minut hrála naprosto otřesně. S čím ovšem nesouhlasím, je ten ofsajd. Žádnej "milimetrovej" ofsajd totiž neexistuje - když jsou na stejné úrovni, má se to pouštět, a milimetrovej rozdíl v tom měříku neznamená nic, je to prostě "gleiche höhe", jak říkají Němci, a to ofsajd není.
Ale to je jedno, brečet na rozhodčí je ubohost, to je fakt. Ten gól sice měl platit, ale jenom ten nerozhodl. Italové zahráli strašnou tužku a Slováci se kupodivu zlepšili, i když neměli co dělat ani na MS a už vůbec ne v osmifinále. Budu ty haluzáře nenávidět až do konce života (což Slovákům bohužel neublíží, zatímco mně jo, protože sžíravá nenávist je hodně nepřijemná a sebezničující emoce, o čemž už sem se u Čechů přesvědčil
Pešta | 18:58:17 24.6.2010
Klid Robinku. Měl jsi poslechnout slovenského fanouška a pak by se ti to nemohlo stát.
Nicméně si myslím, že jseš na ty rozhodčí v tomto případě dost přísnej. Jestli ten balón, co Škrtel vykopával byl za lajnou se nedalo jednoznačně určit ani z opakovanýho záběru a ten ofsajd asi taky byl. Byl teda milimetrovej a takový situace by se měli spíš pouštět, ale objektivně tam ten borec o pár cenťáků prostě byl.
Každopádně si ten postup nezasloužil ani jeden z nich. Italové se střašně provařili, když nedokázali vyhrát ani jeden špíl. Takže ke konci jsem to nejvíc přál Novýmu Zélandu.
Rad | 18:50:42 24.6.2010
Situace na D1 neni teda nic moc hosi, no uvidime...
| 1 | ... | 2036 | 2037 | 2038 | 2039 | 2040 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.