Kdybych byl Angličan, tak v lóži pověsím Blattera na hák a za živa z něj stáhnu kůži, ze starýho zmrda. Je dost smutný, když tak velký špíly doprovází tak obrovský provary, který se dají tak snadno odstranit

Na druhou stranu, Anglie jedinej titul, co kdy vyhrála, získala díky gólu, kterej nebyl. Takže se po 44 letech konečně ozvala spravedlnost
