Gladiators A - Napoleon 1:7 (1:4)

2.A třída - sobota 23.9.2006 - Horní

0.0.0000 - Pešta
Toto utkání se mě komentuje ještě hůř než utkání první. Kromě sympatického vstupu do utkání, kdy jsme dokázali aktivní hrou zaskočit soupeře a vytvořit si i pár náznaků šancí, se postupně v naší hře objevily všechny možné neduhy. Ve hře směrem dozadu jsme byli málo důrazní, mnohdy jsme nedokázali odkopnout míč v situacích, kdy hrozilo ohrožení naší branky. Dále jsme až příliš naivně otevírali hru a dělali spoustu hloupých chyb v rozehrávce. I ve hře směrem dopředu jsme nadělali spoustu chyb, bylo zde až příliš mnoho nepřesností. Soupeř naše chyby dokázal využít a šel do vedení 0:2, následně sice pěknou trefou snížil Keksa, který nás posílil na tento zápas, ale do konce poločasu skóre narostlo až na 1:4 a tím jsme přišli o poslední šance zkusit s výsledkem něco udělat. V úvodu druhé půle jsme se ještě pokusili utkání zdramatizovat, ale tato snaha nám vydržela pouze chvíli, pak opět v naší hře převládly výše popsané chyby, které soupeř trestal a skóre i nadále narůstalo v jeho prospěch. Výkon z tohoto zápasu bych označil za jednoznačně nejhorší v letošní sezóně a doufám, že tomu tak už zůstane.