Gladiators Brno futsal club

Tabulka týmu B

TýmZVRPSkóreBody(Prav)
1.Arsenal Brno B131012 73: 4731 ( 10)
2.Květnice Tišnov13814 66: 4025 ( 7)
3.Kalábek Brno B13643 54: 4622 ( 1)
4.Nasan Brno B13634 58: 4421 ( 3)
5.TJ Sokol Jehnice13616 45: 4319 ( -2)
6.Atraps Brno C11515 45: 4416 ( -2)
7.Gladiators Brno B11425 35: 4114 ( -7)
8.Mitra Brno B11407 49: 7412 ( 0)
9.BPA Brno11236 30: 549 ( -6)
10.Orel Řečkovice131210 56: 785 (-13)

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O3A0805Nasan Brno BTJ Sokol Jehnice2:4 (0:1)8
Branky: Rampula David, Hoffmann Martin - Král Matouš 2, Marinč Lukáš, Kraus Martin; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.3), Kincl Miroslav (8.4), Rohrer Libor; Delegát: Blažek Marek; ŽK: Rampula David - Marinč Lukáš, Jičinský Bartoloměj; ČK: Burian Luboš - 0
O3A0806Kalábek Brno BTJ Sokol Jehnice4:3 (3:2)15
Branky: Polonec Milan 3, Hrazský Radovan - Kraus Martin, Král Matouš, Jiříček Michal; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Jurča Lukáš (8.4), Kincl Miroslav; Delegát: Blažek Marek; ŽK: Křivánek Pavel, Kotouč Miroslav- 0
O3A0807Nasan Brno BOrel Řečkovice5:2 (4:2)12
Branky: Nesvadba Lukáš 2, Hoffmann Martin, Štefl Lubomír, Grečmal Ondřej - Jurčík Pavel, Kasperan Miroslav; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Rohrer Libor (8.4), Jurča Lukáš; Delegát: Blažek Marek; ŽK: Rampula David, Kocourek Lubomír - Kugler Patrik, Poláček Jakub; ČK: 0 - Hladký Jan
O3A0808Kalábek Brno BOrel Řečkovice5:5 (2:3)8
Branky: Křivánek Pavel 2, Polonec Milan 2, Hrazský Radovan - Poláček Jakub 2, Geisler Tomáš 2, Strnad Ondřej; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Kincl Miroslav (8.4), Rohrer Libor; Delegát: Blažek Marek; ŽK: Polonec Milan - Kugler Patrik

Příští zápasy

neděle 25.2 - 19:00
A vs. Atraps B
neděle 4.3 - 13:00
B vs. Mitra B
neděle 4.3 - 14:00
B vs. BPA

Poslední zápasy

neděle 18.2 - 19:00
A vs. Slovan Brno
sobota 10.2 - 9:00
B vs. Kalábek B
sobota 10.2 - 11:00
B vs. Nasan B

Zprávy pro tým

Hložis | 18.2.2018
pondělí 19.2.2018 18:20 - Hala Maloměřice - Ruman, Kauli, Švára, Hložis, Vojta, Franz, Rozi, Jura, Majkl, Willy.
Šprt | 16.2.2018
neděle 18.2.2018 18:15 - Střední - Robo, Kauli, Hložis, Rozi, Ilja, Jura, Majkl, Michal, Šprt
Hložis | 14.2.2018
čtvrtek 15.2.2018 20:20 - Hala Střední - Ruman, Lanza, Kauli, Franz, Sami, Marek, Ilja, Vlasy, Šprt, Jura, Hložis, Willy?. Místa volná.

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

únor 2018
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Anketa