Gladiators B - SOŠ OOM B 6:1 (3:1)

2.C třída - neděle 13.9.2009 - Řečkovice

20.9.2009 - Majkl
Kolik příslušníků vyskáče z Antonu, zchladí nás gólovou sprchou z vodního děla, nebo budem jen pomláceni od jejich obušků, anebo jen zkontrolují občanky a popřejí nám hezký den? Otevřou si naši obranu sloganem "Otevřete, policie!", nebo snad "Rozejděte se prosím!"? Nebo budou jen nečinně přihlížet naší poklidné hře a věnovat se řádění chuligánů za plotem? Odpovědí na tyto i další otázky byl 3. letošní zápas Benfiky Gladiators Brno. V prvním poločase rozehrál koncert Majkl. Přestože by se mohlo ze zápisu o utkání zdát, že to byl koncert sólový, dění na hřišti připomínalo spíše pěnkně sehraný orchestr. Po Františkově krásné přihrávce do levé lajny propálil Majkl ne zrovna jistého brankáře střelou k bližší tyči. Druhý gól doklepl po pěkné akci Hložisa a Willyho a třetí vsítil také z přečíslení po perfektní přihrávce od Hložisa. Policajtům se zdálo, že takový náskok v poločase by nebyl v mezích zákona, a proto potrestali jednu z našich chyb v rozehrávce gólem z brejku. Že byl zápas koncertem orchestrálním, a ne sólovým utvrdila všechny druhá půle. Majkl si góly schoval na příště a nechal vyniknout i další hráče. Na zadní tyči našel Radka, který nedal gólmanovi šanci. Ten potom polovysokým centrem vyzval ke gólu Beniho. Ten výzvu přijal a zvýšil už na 5:1. Tečku za zápasem udělal Willy gólem po Beniho přihrávce z rohu. Na závěr se nejde nezmínit o pozorném Robovi, který nám celý zápas kryl záda a až na jednu výjimku v prvním poločase nedopustil, aby se míč dostal za jeho záda. Sestava: Robo - Hložis, František, Radek, Rozi - Beni, Willy, Majkl