Gladiators A - Stones 1:4 (1:1)

Okresní přebor - sobota 23.9.2023 - Maloměřice

1.10.2023 - Jura

Vstup do sezóny se hráčům Galds neporadřil podle představ.

Už před zápasem, se řešil stejný problém jak v loni na konci sezóny, tedy koho ještě dopsat na soupisku, tak aby Glads byli schopni nastoupit. Proto také byl ze "záhrobí" povolán Maty, tak abychom nastopili aspoň v počtu 6+1.

Gladiátory čekel nepříjemný soupeř Stones, který vyníká svoji defenzivní hrou. Zápas se celou dobu nesl ve stejném duchu. Glads drželi balón na kopačkách, ale nic závažného se před soupeřovou bránou neodehrálo.

Až právě "nově" dopsaný hráč na soupisku Maty, prostričl míč po lajně na Peťu H. který z lajny prostřelil golmana hostí a Glads šli dovedení. Ovšem soupeřům se podařilo brzy srovna z přímáků, který rozehráli dostrany a odtud se soupeřův hráč dokázal prosadit do horní poloviny brány. Zbytek poločasu se nesl ve stejném duchu, červení se snažili prosadit přes "kamenou hráz" u brány soupeře, ale nedařilo jej něčím překvapit.

Do druhé půle Glads vstoupili tím nejhroším způsobem. Po zrátě v zadních řadách se prosadil hostující účotčník. Glads celý druhý poločas marně dobývali kamenou tvrz soupeře. Proto se 5 minut před koncem červenočerní rozhodli jít do Powerplay. Bohužel ani tam se Glads nedařilo a když se soupeř po chybné a pomalé rozehrávce chopil balónu a přes celé hřiště skóroval, tak na Glads padla deka, došly síly a už se k ničeme vážnému nedokázali odhodlat. Glads už ani nepokračovali v powerplay a celý útrápený výkon zavřšili ještě 18 vteřin před koncem, kdy soupeřem dovolili z brejku ještě jedním gólem urpavit skóre na konečných 1:4 ze pohledu Glads.