Gladiators A - Technika 2:4 (0:0)

Krajský přebor - neděle 23.3.2014 - Hala Střední

Článek

25.3.2014 - Vojta
Ani ofenzivnější sestava neskopala z impotentních Glads pověstnou deku a neproměňování šancí znamenalo natáhnutí krajské série bez bodu. V první půli si Technika připravila dvě velké šance, které fantasticky vylapal Jansa. Glads nezůstali pozadu, Vojta v krátkém nájezdu z boku i čelně, stejně jako po signálu z rohu neuspěl. Stejně tak si počínal aktivní Ilja, navíc sehrané trestné kopy zastavil soupeř nedovoleně, což rozhodčí přehlédl. V druhé části se Ilja prohodil se Švárou a slibné útočné aktivitě domácích to neubralo na chuti, možná i naopak. Nakonec to byl ale soupeř, který prostřelil několik párů nohou a ujal se lehce překvapivého vedení 6 minut do konce. Glads kontrolovali v power play, kterou prakticky okamžitě proměnili ve vyrovnání - Vojta nachází na zadní tyči Šprta - 1:1. Bohužel i Technika vzápětí znovu vede - soupeř ze střední vzdálenosti využije chumlu těl před domácí brankou a nenápadně obstřeluje i Jansu - 1:2. Další power play červených produkuje už jenom faul, který znamená 10m kop Techniky, nekompromisně bodlem umístěným k levé tyčce - 1:3. Další gól přidává soupeř do prázdné branky. Finální korekci skóre přináší pár sekund před koncem trestný kop a Iljou úspěšně zakončený "Ježura" - 2:4. Soupeř nebyl lepší, spíše šťastnější v koncovce, domácí trápení v produktivitě pokračuje a Glads tímto výsledkem začínají notně zajímat sestupové propočty v Krajské tabulce... Sestava: Lanza - Franz, Vojta, Hložis, Rozi - Šprt, Švára/Ilja, Jaky, Ilja/Švára.