Jehnice - Gladiators B 7:2 (5:0)

Okresní přebor - neděle 26.2.2017 - Hala Maloměřice

12.3.2017 - Vojta

Omámeni poměrně snadnou výhrou nad Stones se Gladiátoři těšili i na dalšího tabulkově přijatelného soupeře. Od prvních sekund bylo jasné, že to nebudou gladiátoři, kteří roztrhají nebohá jehňata na drobné kousky, ale bude to přesně naopak. Mládí snoubené se zápalem, chutí, silou i dovedností se střetlo s naivním pomalým bojovníkem. Červení bojovali marně proti valící se lavině. Prohrávali všechny souboje, míče se odrážely jen na kopačky Jehnic. Soupeř bylo plné hřiště, volného Gladiátora aby pohledal. Nebylo v týmu Glads nikoho, komu by se podařilo aspoň něco. V páté minutě Glads prohrávali 0:3 a zbývala poslední naděje, jak vše zvrátit. Time Out. Zde se apelovalo na extrémní zvýšení pohybu a důrazu. Výsledek? Do 30 sekund přišly dva po sobě prohrané souboje a zase změna skóre, už na 0:4. Bezmoc. Marně se Robo v brance čertil na spoluhráče před ním. Začalo jít o čest. V druhé půli se podařilo hru skoro vyrovnat, soupeř možná trochu polevil. Příšerný výsledek se podařilo odvrátit po Vojtově střele na zadní, kde MaŠ přetlačil obránce s brankářem. Do ještě více přijatelnějšího stavu korigoval výsledek Majkl po odebrání míče a individuální akci zakončené prostřelením brankáře Jehnic.